Remisujemy z Łysicą Bodzentyn 2:2

W ósmym sparingu ŁKS Łagów zremisował 2:2 trzecioligowym klubem z Bodzentyna.Pierwsza połowa to głównie walka w środku pola. W tym okresie o wiele więcej strzałów na bramke oddał nasz zespół jednak dobrze bonił doświadczony Tomasz Dymanowski .Druga połowa zaczęła się od bramki dla naszego zespołu.Dynamiczny rajd lewą stroną boiska przeprowadził Korczak wbiegł z piłką w pole karne i tam został podcięty.Sędzia nie dopatrzył się rzutu karnego jednak dobrze odnalazł się Piotrowicz który pokonał bramkarza rywali.Niestety po bramce zamiast pójść za ciosem w nasze szeregi wdarło się rozluźnienie co kosztowało nasz klub utrate dwóch bramek.Przy pierwszej z nich Łysica skorzystała ze żle rozwiązanego kontrataku po którym straciliśmy piłkę po czym rywale najpier trafili w poprzeczke,następnie dobitkę obronił Majcherczyk niestety kolejna dobitka znalazła droge do bramki.Trzy minuty później niefrasobliwość przy rzucie rożnym dla Bodzentynian wykazali się nasi gracze i mimo rozpaczliwej obrony Majcherczyka przegrywaliśmy 1:2.Nasi zawodnicy nie podłamali się takim obrotem sprawy i raz po raz inicjowali groźne akcje.Po jednej z nich faulowany przez Szymoniaka w polu karnym był Gardynik,Sedziemu nie pozostało nic innego jak wskazać na jedenastkę.Pewnym egzekutorem okazał się Ostrowski który ustalił wynik meczu na 2:2

ŁKS Łagów - Łysica Bodzentyn 2:2 (0:0)

1:0 Piotrowicz 47", 2:2 Ostrowski (karny) 87"

Majcherczyk,-Ostrowski,Rechowicz,Kowalski,Markowicz,-Rafalski,Piotrowicz,Gardynik,Korczak,Sęk,-Góral, oraz M.Pustuła,Brudek,Świątek,Duda