Mecz Pamięci

Już w najbliższą sobotę po raz trzeci na boisku w Łagowie odbędzie się Mecz Pamięci, mający na celu uczcić pamięć piłkarzy i działaczy w przeszłości reprezentujących barwy klubu, którzy niestety od nas odeszli. Przed meczem, który zaplanowany jest na godzinę 17, odbędzie się msza w kościele parafialnym w Łagowie. Msza ta zacznie się o godzinie 14.

Mecz Pamięci jest to mecz zawodników byłych i obecnych ŁKS-u Łagów a także przyjaciół z boiska naszych zmarłych zawodników. Mecz ten ma na celu upamiętnienie trzech takich zawodników: Damiana Murca, Benedykta Noconia oraz Błażeja Sławskiego. Uczczona będzie także pamięć kilkuletniego działacza Łagowskiego klubu Michała Graczaka, który w klubie piastował funkcje sekretarza od momentu powstania klubu w 2007 roku. Po zapowiedzianej mszy zaplanowany jest także przemarsz na Łagowski cmentarz aby złożyć kwiaty i zapalić znicze na grobach wymienionych osób.

Zapraszamy na mecz a chętnych chcących wziąć udział w meczu uprasza się o wcześniejszy kontakt z władzami klubu.