Porażka w Busku

Przedostatni sparing nasi zawodnicy rozegrali w Busku Zdroju z tamtejszym Zdrojem.Mecz rozegrany był na bocznym boisku niestety jego stan pozostawiał wiele do życzenia jednak warunki były jednakowe dla obu stron.Jako pierwsi zaatakowali nasi gracze jednak groźny strzał Gardynika minął bramke Roberta Biało.W kolejnych minutach zarysowała się optyczna przewaga ŁKS jednak nie została ona przełożona na zdobycze bramkowe.Najlepsze sytuacje w tej części gry zmarnował debiutujący w naszych barwach Bartosz Malinowski.Po jego strzałach piłka trafiała w słupek i poprzeczke bramki buszczan.Gospodarze w pierwszej połowie próbowali odgryzać się jedynie po stałych fragmentach z których nie udało im się stworzyć większego zagrożenia pod bramką Majcherczyka.

Druga połowa rozpoczęła od aż sześciu zmian w naszym zespole.Zmienicy w większości nie mogą zaliczyć tego występu do udanych,gdyż w drugiej połowie gra nie tylko się wyrównała co wynikało z obniżonej jakości gry naszego zespołu to właśnie w tej części zawodów straciliśmy dwie bramki.Obie w kuriozalnych okolicznościach.Pierwsza bramka dla gospodarzy padła w 52 minucie spotkania kiedy w niegroznej sytuacji Kowalski sfaulował w naszym polu karnym napastnika rywali.Sytuacja ta jest o tyle dziwna że zawodnik Zdroju był tyłem do naszej bramki, prowadził piłke wzdłuż lini końcowej w kierunku chorągiewki rożnej, więc nie mógł z tej pozycji oddać strzału na naszą bramkę,ani dograć do któregoś z patrnerów gdyż nie było żadnego z nich w pobliżu 25 metrów.Niestety Kowalski popełnia błąd i sędzia dyktuje jedenastkę dla naszych rywali.Pewnym egzekutorem okazał się Armata.W 65 minucie kolejny ogromny błąd popełniają nasi zawodnicy, a konkretnie Rafalski który w niegroźnej sytuacji stracił piłke przed naszą bramką w wyniku czego napastnik Buszczan znalazł się w sytuacji sam na sam z Majcherczykiem i chwilę później przegrywaliśmy dwoma bramkami.Niestety do końca meczu wynik nie uległ zmianie i porażka ŁKS stała się faktem.

Zdrój Busko - ŁKS Łagów 2:0 (0:0)

Majcherczyk,-Ostrowski,Kowalski,Rechowicz,Brudek,-M.Pustuła,Piotrowicz,Gardynik,Świątek,-Stachura,Malinowski oraz

P.Pustuła,Bujakowski,Duda,Rafalski,Markowicz,KJorczak,Żak