Wygrana na koniec przygotowań

W ostatnim spotkaniu w okresie przygotowawczym nasz zespół pokonał Klimontowianke Klimontów 1:0.Bramke na wagę zwycięstwa zdobył w 27 minucie Damian Piotrowicz.

Mecz rozpoczął się od zdecydowanych ataków naszego zespołu.Już w 3 minucie Gardynik trafił w poprzeczke,a dobitke z lini bramkowej wybił .... Roman Kowalski.W tym okresie nasz zespół miał klika rzutów rożnych,a dogodne sytuacje zmarnowali Stachura i Korczak.W 27minucie dobrze zachował sie w polu karnym Piotrowicz który wykorzystał dogranie z rzutu rożnego Świątka i strzałem pod poprzeczkę pokonał Dudka.W 35 minucie piękny strzał oddał Świątek lecz Dudek zdołał sparować piłkę na poprzeczkę.W ostatniej minucie pierwszej połowy groźnej kontuzji doznał rozgrywający dobre zawody Piotrowicz i musiał opuścić boisko.Rywale zaledwie raz w tej połowie zatrudnili Majcherczyka którego strzałem z dystansu próbował pokonać Wójciak lecz nasz bramkarz spisał się bez zarzutu.

W drugiej połowie na boisku w naszym zespole pojawili się zmiennicy i niestety tempo gry siadło mimo to mogliśmy podwyższyć rezultat niestety zarówno Żak,Stachura jak i Korczak dokonali złych wyborów pod bramką rywali.

Klimontowianka Klimontów - ŁKS Łagów 0:1 (0:0)

0:1 Piotrowicz 27 min.

Majcherczyk,-Ostrowski,Kowalski,Rechowicz,Brudek,-Piotrowicz,Markowicz,Gardynik,Korczak,Świątek,- Stachura oraz