Porażka w Jędrzejowie

W swoim niedzielnym meczu ŁKS grał na wyjeździe w Jędrzejowie z miejscowym Naprzodem. Niestety, mocny początek rywali sprawił, że ŁKS już po niecałej pół godzinie minutach musiał odrabiać trzy bramkową stratę. Ta porażka sprawia, że ŁKS nie powalczy o miejsce w pierwszej 10 tabeli a musi się skupić na tym by po swoim ostatnim meczu nie skończyć tuż nad kreską.

ŁKS to spotkanie zaczął bardzo słabo i już po 10 minutach dwie kontry, dwa błędy obrońców i rywale prowadzili 2:0. ŁKS starał się jak mógł walczyć i zdobyć kontaktową bramkę, lecz w 27 minucie kolejny błąd obrony sprawił, że rywale powiększyli swoje prowadzenie. Na szczęście tuż przed przerwą Malinowski po zagraniu z bocznego sektora Ostrowskiego i spokojnym strzałem umieścił piłkę w siatce.

Po przerwie gra się uspokoiła, rywale trzymali wynik, ŁKS próbował zdobyć kontaktową bramkę lecz okazji ku temu było jak na lekarstwo. Nadzieje w serca łagowian na chociażby jeden punkt w tym meczu wlał Bochniak, który po półrocznej przewie, wspomógł nasz zespół w kryzysowej ( kadrowo) sytuacji i zdobył bramkę na 3:2. Niestety, była to ostatnia bramka w tym meczu.

W kolejnym meczu, ostatnim już w tym sezonie ŁKS podejmie na własnym boisku Skałę Tumlin. Będzie to mecz w któym ŁKS będzie chciał zdobyć trzy punkty i utrzymać 12 miejsce w tabeli. Nie będzie to jednak ostatni mecz ŁKS w tym sezonie. Akcentem kończącym ten sezon będzie mecz PAMIĘCI, który odbędzie się już po raz trzeci a więcej o tym wydarzeniu już wkrótce.

Przepraszamy również za to, że w ostatnim czasie stronka uległa zawieszeniu, któe było spowodowane pracami nad serwerem Futbolowo.pl i obowiązków uczelnianych.